Reklamuj się u nas

Portal Wiem Co Gotuje jest jedyną w swoim rodzaju platformą internetową poświęconą pracy kucharza z punktu widzenia praktyka, ciekawostkom kulinarnym, produktom i sprzętowi niezbędnemu każdemu szanującemu się zawodowo kucharzowi. Znajdziesz tutaj także wywiady, recenzje i reportaże z kulinarnych podroży.

Portal poświęcony jest też, naturalnemu stylowi życia, właściwemu odżywianiu i produktywnemu myśleniu, czyli wszystkiemu, co sprawia, że nasze życie nabiera innej, wartościowej jakości. Oprócz tego, że piszę dla Ciebie, intensywnie pracuję, jako szef kuchni we własnym lokalu, wychowuje syna i staram się każdego dnia wnieść coś pozytywnego i wartościowego do otaczającego mnie świata. Więcej o mnie przeczytasz TUTAJ.

Jeżeli interesuje Cię reklama na portalu Wiem Co Gotuje to zapraszam do kontaktu wiemcogotuje@gmail.com

Współpracuję tylko z produktami i markami, które uznaję za dobrej jakości, każda reklama jest płatna, nie stosuję handlu wymiennego. Szanuje Twój czas i pieniądze i też tego samego oczekuję.

Moje ceny nie są wygórowane, zawsze staram się je dostosować do konkretnej kampanii i Twoich oczekiwań, jednak moje stawki zaczynają się od czterech cyfr, więc jeżeli Twój budżet na to nie pozwala, mimo wszystko skontaktuj się ze mną, może coś ciekawego wymyślimy albo będę mógł Ci coś doradzić.

Chętnie podejmę współpracę w zakresie:

  • Wpisów promocyjnych
  • Konkursów z nagrodami dla czytelników
  • Recenzji i testów produktów oraz sprzętów
  • Lokowania produktów i sprzętu we wpisach autorskich
  • Nieszablonowych wpisów
  • Udziału w evetach kulinarnych i nie tylko
  • Tworzenia przepisów i ich zastosowania w oparciu o markę producenta
  • Przygotowywania kampanii na Facebook
  • Kreatywnych kampanii i innych niestandardowych formach reklamy
  • Reklamy banerowej (dostępne banery o wymiarach 1110px na 300px oraz 292px na 500px)

Mój portal stworzyłem z potrzeby… potrzeby zdobycia informacji. Poszukując wiedzy na tematy branżowe, kulinarne, zachowania zdrowia i efektywnej pracy umysłu, na temat produktów potrzebnych mi w pracy i w życiu musiałem przeszukać tysiące blogów, znajdując, niestety strzępy, często sprzecznych ze sobą informacji. Postanowiłem spisać swoją wiedzę i szukać, analizować oraz archiwizować tematy, które mnie interesują, a których bezskutecznie poszukiwałem u innych.

Życie to zmiana, jeżeli jesteś ciekawy świata to odwiedzaj mój portal, ponieważ każdego dnia przychodzą mi do głowy różne zwariowane pomysły, których nie boję się realizować, a które nie omieszkam opisać. W tworzenie  tematów, wkładam mnóstwo sił i energii, ale nie jest to wymuszony wysiłek tylko radość budowania wartości oraz chęć dzielenia się wiedzą i odczuciami.

Uwielbiam poznawać ludzi, którzy nie boją się żyć na własnych zasadach, więc jeżeli czujesz klimat moich artykułów, napisz do mnie, chętnie Cię poznam oraz Twój światopogląd.

Pozdrawiam Krzysiek